• Základná škola s materskou školou Tajovského 2764/17, 058 01 Poprad

Dodatok č.1 k školskému poriadku 2024/2025

Kritéria na prijímanie detí

do materskej školy

Ul. mládeže 2349/5, Poprad.

Prednostne prijímame:

1. Deti, ktoré dovŕšili piaty rok veku a deti pokračujúce v plnení povinného predškolského vzdelávania.
          2. Deti, ktoré dovŕšili štvrtý rok veku.
          3. Deti, ktorých súrodenci navštevujú ZŠ s MŠ Tajovského a našu MŠ Mládeže 5 v Poprade.
          4. Deti z lokality ZŠ s MŠ Tajovského v Poprade.
          5. Ostatné deti, pokiaľ to dovolí kapacita MŠ.

Do našej MŠ príjimame:

• Deti,ktoré majú zvládnuté hygienické návyky(odplienkované, samostatne sa najedia lyžicou,pijú z pohára,používajú WC,umyjú si ruky, oblečie si základné časti odevu,obujúsa)

Prihlášku si môžete vyzdvihnúť v našej materskej škole, alebo vytlačiť z webovej stránky  www.msmladezepp.edupage.org

je potrebné doložiť lekárske potvrdenie a podpis oboch rodičov (výnimka zo zákona)

Zákonný zástupca môže podať žiadosť:
          - osobne,
          - poštou alebo kuriérom na adresu materskej školy,
          - e-mailom alebo odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom e-mailu.

Rozhodnutia o prijatí/neprijatí bude zasielať p. zástupkyňa pre MŠ e-mailom, do konca júna.

Informácie na tel.č. 0910890338

PaedDr. Renáta Vlčková                                         riaditeľ školy

Mgr. Jana Baburová                                                  zástupkyňa pre MŠ

• Kontakty