• Oznam-Letné prázdniny 2023

• Naša Materská škola bude počas letných prázdnin v mesiaci JÚL MIMO PREVÁDZKY!

Náhradná MŠ- MŠ Tajovského (mesiac JÚL)

V mesiaci AUGUST bude v prevádzke naša materská škola.

1.)V Článku 2 ods.1 sa suma"25,-€" nahrádza sumou "35-€" od 1.9.2023

2.) V Článku 2 sa za ods.1 vkladá nový ods.2, ktorý znie:

"Zákonný zástupca neuhrádza mesačný príspevok za pobyt dieťaťa v materskej škole, ak dieťa nebude navštevovať ani 1 deň v mesiaci počas letných prázdnin(júl a august) a túto skutočnosť písomne oznámi riaditeľovi školy do 20.6. príslušného roka."

• Deň Matiek

• Milé mamičky aj babičky,

srdečne Vás pozývame na besiedku k Vášmu sviatku, ktorá sa uskutoční :

Tr.Včielka 10.5. o 15:15hod.

Tr.Mravček 12.5. o 15:15hod.

Tr.Motýlik a Lienka 11.5. o 15:15hod.

V našich triedach.

Tešíme sa na Vás :)

• Koncert v ZUŠ

• Naše Včielky a Motýliky navštívili ZUŠ v Poprade,kde im šikovní a talentovaní žiaci predviedli rôzne hudobné násroje ako klavír, gitara, huse, violončelo, flauta...ale i spev, tanec a dramatickú hru O smutnej princeznej.

• ČERSTVÉ HLAVIČKY

• HLASUJME ZA NAŠU MŠ UŽ DNES!!!!

Milí rodičia,

Pravidelná konzumácia ovocia a zeleniny je mimoriadne dôležitá pre zdravý vývoj detí.

Ako minuloroční víťazi  chceme s Vašou pomocou obhájiť  Naše víťazstvo a

preto sme sa opäť zapojili  do 5. ročníka projektu Čerstvé hlavičky.

O tom, ktoré základne a materské školy získajú ovocie a zeleninu na týždennej báze počas celého školského roka 2023/2024 rozhodne verejnosť hlasovaním.

Chceli by sme Vás poprosiť hlasujte za našu škôlku - Materská škola Ulica mládeže 2349/5 Poprad

od 20.4.-31.5.2023

Pomôžte nám takto získať pravidlenú dávku ovocia a zeleniny od spoločnosti Kaufland pre naše detičky.

Držme si palce a Ďakujeme za každý hlas v tomto skvelom projekte :)

.

Informácie k hlasovaniu:

Hlasovanie bude prebiehať od 20.4.-31.5.2023 na stránke www.cerstvehlavicky.sk

Hlasovať:

- môže ktokoľvek, po tom čo sa zaregistruje svojím emailom a telefónnym číslom na vyššie uvedenej stránke

- je možné každý deň, pričom každý deň je možné zahlasovať raz za školu a raz za škôlku. Teda každý môže v jeden deň odovzdať max. 2 hlasy (z toho 1 škole a 1 škôlke)

- môžete nielen cez počítač, ale aj cez smartfóny

• Jarné radovánky

• Včielky-Snežienka

Včielky-Prší,prší

Motýliky-Prší,prší

Motýliky-Kohútik jarabý

Maličká som v podaní MŠ Mládeže

Včielky a Motýliky- Maličká som

• Jarné radovánky

• Dnes pani učiteľky pripravili pre deti ukážku hudobných nástrojov. Deti zahrali na zvončekoch melódie známych, detských piesní.

• Kontakty

• Základná škola s materskou školou, Tajovského ulica 2764/17, 05801 Poprad, elokované pracovisko Materská škola Ulica mládeže 2349/5,058 01 Poprad
        • +421 x 0527730806, 0910890338
        • ulica Mládeže 2349/5, 05801 Poprad 05801 Poprad Slovakia